Збірна ватників з хокею вийшла на матч у формі СРСР і зганьбилися з рахунком 3:0

600x400
[uptolike]

Збірна Росії з хокею вирішила провести матч Євротуру проти команди Фінляндії у формі СРСР.

Однак, крім страхітливою форми часів СРСР російська команда більше нічого не змогла протиставити збірної Фінляндії, в результаті програла з рахунком 3: 0.

Вийшовши на перший період в ретроформе з написом «СССР» на грудях, збірна Росії з хокею не змогла нічого протиставити фінам в Тампере в матчі Євротуру, поступившись з рахунком 0: 3 (0: 0, 1: 0, 2: 0). Шайби закинули Томмі Хухтала (26-а хвилина), Самі Лепісто (59) і Петрі Контіола (60, у порожні ворота). Збірна Фінляндії набрала 13 очок і наздогнала в загальному заліку йшла на другому місці російську команду, яка зазнала третьої поразки поспіль.

Матч пройшов на арені «Хакаметса», який був відкрив 50 років тому. Відзначимо, що перша гра на її льоду пройшла між збірними СРСР і Фінляндії.

На честь цієї події перший період команди зіграли в ретроформе. Російські спортсмени вийшли на лід у светрах з написом СРСР на грудях. Решта два періоди пройшли в звичайному вигляді. У Федерації хокею РФ прокоментували вихід збірної в радянській формі наступним чином: «Наші хлопці вийшли на матч в ретро-формі — червоних джерсі з написом СРСР. Виглядає дуже здорово, згодні?»